Menu Zamknij

Zapisz się

Zapisy – portal b4sport.pl – tutaj

Lista uczestników – tutaj

Regulamin – tutaj

Co w każdym pakiecie startowym?

– medal pamiątkowy
– numer startowy
– wodę
– prawo udziału w zawodach oznakowaną trasą
– ciepły posiłek na mecie zawodów
– zabezpieczenie medyczne
– dostępność toalet i umywalek

UWAGA! ODBIÓR PAKIETÓW STARTOWYCH W BIURZE ZAWODÓW TYLKO W DNIU BIEGU (24.09.2022)
OD GODZINY 10.15-12.45! PROSIMY NIE ZOSTAWIAĆ ODBIORU NA OSTATNIE MINUTY!

Opłata startowa:

25.07.2022 – 31.08.2022 – 45 zł

01.09.2022 – 18.09.2022 – 50 zł

w dniu biegu 24.09.2022 – 60 zł

Dodatkowa opcja – koszulka (proszę podać rozmiar):

25.07 – 31.08.2022 – 35 zł

01.09 – 18.09.2022 – 40 zł

Jak startujemy:
Start zawodników odbywać się będzie w grupach w odstępach czasowych (względy bezpieczeństwa). Prosimy, aby zawodnicy zapisywali się do odpowiedniej grupy (opisy grup poniżej):

 • DIAMENTOWA – grupa która walczy o podium
 • ZŁOTA – grupa ma dobre tempo biegu
 • SREBRNA – grupa ma spokojne tempo biegu
 • BRĄZOWA – grupa ma charakter rekreacyjny, pokonuje trasę marszobiegiem
 • Z PSEM – można startować z czworonogiem

WAŻNE !!!

Tylko zawodnicy Grupy Diamentowej walczą o medale! W sytuacji, gdy któryś z zawodników z niższych grup osiągnie lepszy czas od zawodników Grupy Diamentowej, nie bierze się go pod uwagę w walce o trzy pierwsze miejsca.

Odbiór pakietów dla znajomych i rodziny:

Proszę wypisać upoważnienie, które zawiera dane osoby startującej oraz dane osoby, która się upoważnia do odbioru pakietu wraz z czytelnym podpisem. Treść upoważnienia:


Ja niżej podpisany upoważniam ………………………………………….. legitymujący się dowodem osobistym

o numerze ……………………………… do odbioru mojego pakietu startowego.

Podpis

Do jakiej grupy się zapisać na „Jeżyka”? – krótkie wyjaśnienie.

Do wyboru w zależności od umiejętności mamy 6 grup:.

 • DIAMENTOWA – tylko osoby, które zapisały się i wystartowały w tej grupie walczą o podium. Biegacz, który ukończył rajd nawet z najlepszym wynikiem (podczas biegu obowiązuje czas netto), ale zapisał się do innej grupy, niestety pucharu nie otrzyma. Komu rekomendujemy zapisy do Grupy DIAMENTOWEJ?
  – Panie – biegające do 25 min/5km w wymarzonych warunkach biegowych dla siebie (płaska nawierzchnia, brak obcasów na nogach, delikatny wiatr w plecy).
  – Panowie – biegający do 22 min/5km w wymarzonych warunkach biegowych dla siebie (ulubione spodenki i „szybkie buty” na nogach).
  Pamiętajmy, że „Jeżyk” jest wymagającym, różnorodnym biegiem. Liczy się tutaj umiejętność biegania interwałowego i odwagi biegowej (np. powalone drzewa w wodzie, których nie widać). Jeżeli lubisz odrobinę szaleństwa podczas biegu, a biegasz ze w/w czasem lub szybciej, spróbuj swoich umiejętności właśnie w Grupie Diamentowej.
 • ZŁOTA – tutaj zapraszamy osoby, które biegają szybko, a jak trzeba to potrafią przycisnąć i czasem zaskoczyć nawet samego siebie.
  Panie – do 28 min/5km
  Panowie – do 25 min/5km
 • SREBRNA – to grupa wymarzona dla tych co zdają sobie sprawę, że raczej na każdych zawodach ktoś pobiegnie szybciej od nich. Biegają bo lubią to przyjemne zmęczenie po wysiłku. „Jeżyk” dla tej grupy jest okazją, by spróbować czegoś nowego, różnorodnego, trudnego i oryginalnego – jeżeli czujesz podobnie, to grupa Srebrna jest dla Ciebie
  Panie – do 31 min/5km
  Panowie – do 28 min/5km
 • BRĄZOWA – Zapisując się do tej grupy zyskujesz prawo zagadywania wszystkich biegaczy swojej kategorii. Zwyczajowo uczestnicy z tej grupy kończą bieg jako ostatni, ale poznają najwięcej osób i śmieją się najgłośniej. Startując tutaj wiesz na czym polega bieganie, ale też doskonale zdajesz sobie sprawę kiedy należy odpocząć. Jeżeli ważna dla Ciebie jest atmosfera, poszukiwanie czegoś oryginalnego i chciałbyś spróbować błotne SPA, to wybierz „Jeżyka” w wersji Brązowej. Tutaj startują wszyscy, nawet Ci co nie biegają:-)
 • Z PSEM – można wystartować ze swoim czworonogiem. Po starcie wszystkich powyższych grup, ustawiają się zawodnicy ze swoimi czteronogimi. Grupa ta nie walczy o podium.