Menu Zamknij

Mini Triathlon Zimowy 13.01.2019

Już po raz szósty zaprosiliśmy na Powiatowy Mini Triathlon Zimowym. 24 śmiałków mierzyło się z własnymi słabościami podczas pływania w basenie, jeździe na trenażerach rowerowych oraz biegu na stadionie. Rywalizacja była jak co roku zacięta a rozstrzygnięcia ważyły się do ostatniej chwili.

Ostatecznie w kategorii mężczyzn tytuł mistrzowski obronił Łukasz Krieger, któremu przepłynięcie 78 metrów, przejechanie na rowerze 3600 metrów i przebiegnięcie 840 metrów zajęło 7 minut i 1 sekundę. Drugie miejsce zajął Marek Barczewski ze stratą 18 sekund, zaś trzecie Tomasz Chmielewski z czasem 8 minut 22 sekundy.

Wśród pań mieliśmy do czynienia również z triumfem ubiegłorocznej zwyciężczyni, gdyż pierwsze miejsce zajęła Agnieszka Kamińska (łączny czas 12 minut i 8 sekund) przed Agnieszką Suchodolską (strata 60 sekund) oraz Marceliną Korecką (z czasem 14 minut i 17 sekund).

Tytuły najlepszych zawodników z Solca Kujawskiego przypadły Marcelinie Koreckiej i Mateuszowi Czyżewskiemu.

Organizatorem zawodów był solecki OSiR przy pomocy pana Leszka Marchela oraz jego rodziny. Nagrody ufundowali: Starostwo Powiatowe
w Bydgoszczy, Ośrodek Sportu i Rekreacji, Urząd Miasta i Gminy w Solcu Kujawskim i MUKS Start Solec Kujawski. Poniżej klasyfikacja generalna.